User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Language
cs: Jazyk

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: Other
cs: Jiné

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Create @name
cs: Vytvořit @name

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
