User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Role ID
fa: شناسه نقش

en: Other
fa: ساير

en: Role
fa: نقش

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Create @name
fa: ایجاد @name

en: Badges
fa: نشان‌ها

en: Weight for @title
fa: وزن @title
