User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: No Image
kn: ಯಾವ ಚಿತ್ರವು ಇಲ್ಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು
