User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: Role ID
pl: ID roli

en: Other
pl: Inne

en: Role
pl: Rola

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: No Image
pl: Brak obrazka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Create @name
pl: Utwórz @name

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
