User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Other
be: Іншыя

en: Role
be: Роля

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Create @name
be: Стварыць @name

en: Weight for @title
be: Вага для @title
