User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Other
et: Muu

en: Role
et: Roll

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Create @name
et: Lisa @name

en: Weight for @title
et: @title kaal
