User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Role
km: តួនាទី

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Create @name
km: បង្កើត @name

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
