User Badges (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Other
lt: Kiti

en: Role
lt: Rolė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Weight for @title
lt: @title svoris
