User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Other
nn: Andre

en: Role
nn: Rolle

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Create @name
nn: Lag @name
