User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Other
oc: Autre

en: Role
oc: Ròtle

en: No Image
oc: Pas cap d'imatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Create @name
oc: Crear @name

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
