User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: About
se: Birra

en: Create @name
se: Ásat @name
