User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione

en: Create @name
sq: Krijo @name

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
