User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Role
sr: Улога

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
