User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Other
th: อื่นๆ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Create @name
th: สร้าง @name

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
