User Badges (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: Role ID
uk: ID ролі

en: Other
uk: Інше

en: Role
uk: Роль

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: No Image
uk: Без зображення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Create @name
uk: @name: створити

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
