User bundle (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Language settings
mn: Хэлний тохируулга
