User bundle (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Add user
af: Voeg gebruiker by

en: Language settings
af: Taalverstellings
