User bundle (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas
