User bundle (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums
