User bundle (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Add @name
pl: Dodaj @name

en: Language settings
pl: Ustawienia językowe

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
pl: Niepoprawna nazwa wewnętrzna. Wprowadź nazwę inną niż %invalid.

en: Managing user account fields
pl: Zarządzanie polami konta użytkownika
