User bundle (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Add user
ru: Добавить пользователя

en: Account type name
ru: Название типа учётной записи

en: Save account type
ru: Сохранить тип учётной записи

en: Delete account type
ru: Удалить тип учётной записи

en: Add account type
ru: Добавить тип учётной записи

en: Account types
ru: Тип аккаунта

en: Account type
ru: Тип учётной записи

en: Add @name
ru: Добавить @name

en: Language settings
ru: Языковые настройки

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ru: Недопустимое машинное имя. Введите имя, отличное от %invalid.

en: Managing user account fields
ru: Управление полями учётной записи
