User bundle (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: Add user
th: เพิ่มผู้ใช้

en: Language settings
th: ตั้งค่าภาษา

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Managing user account fields
th: การจัดการผู้ใช้บัญชีในช่องรับข้อมูล
