User bundle (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: Language settings
be: Моўныя налады

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
be: Непрыгоднае для счытвання машынай імя. Увядзіце імя, адрознае ад %invalid.
