User bundle (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Add user
da: Tilføj bruger

en: Account type
da: Kontotype

en: Language settings
da: Sprogindstillinger

en: Machine-readable name
da: Internt navn

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
da: Ugyldigt maskinlæsbart navn. Indtast et andet navn end %invalid.

en: Managing user account fields
da: Håndtering af brugerkontofelter
