User bundle (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Add @name
he: הוספת @name

en: Language settings
he: הגדרות שפה

en: Machine-readable name
he: שם מכונה
