User bundle (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Add user
hr: Dodaj korisnika

en: Add @name
hr: Dodaj @name

en: Language settings
hr: Postavke jezika

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hr: Nevaljan stroju čitljiv naziv. Unesite naziv drugačiji od %invalid.
