User bundle (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Add user
ja: ユーザーを追加

en: Language settings
ja: 言語の設定

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ja: システム内部名称が不正です。%invalid 以外の名称を入力してください。

en: Managing user account fields
ja: ユーザーアカウントのフィールドを管理
