User bundle (8.x-1.2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Add user
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸ਼ਾਮਲ

en: Language settings
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਸੈਟਿੰਗ
