User bundle (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: تدوین

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Add user
fa: افزودن کاربر

en: Language settings
fa: تنظیمات زبان

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
fa: نام قابل فهم توسط ماشین غیر معتبر. لطفا یک نام غیر از %invalid وارد کنید.
