User bundle (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Add user
tr: Kullanıcı ekle

en: Language settings
tr: Dil ayarları

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
tr: Geçersiz makina ismi. %invalid dışında bir isim giriniz.

en: Managing user account fields
tr: Kullanıcı hesabı alanlarını yönetme
