User bundle (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: Language settings
bg: Настройки на език
