User bundle (8.x-1.3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Add user
dz: ལག་ལེན་པ་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་
