User bundle (8.x-1.3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: Add user
fil: Magdagdag nang tagagamit
