User bundle (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hy: Անվավեր մեքենայաընթեռնելի անվանումը: Մուտքագրեք անունը բացառությամբ  %invalid  %invalid:
