User bundle (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
