User bundle (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە

en: Language settings
ku: سازکارییەکانی زمان
