User bundle (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Language settings
sr: Подешавање језика
