User bundle (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: Add user
sv: Lägg till användare

en: Add @name
sv: Lägg till @name

en: Language settings
sv: Språkinställningar

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
sv: Det maskinläsbara namnet är ogiltigt. Ange ett annat namn än %invalid.
