User bundle (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: Add user
ta: பயனரை சேர்

en: Language settings
ta: மொழி அமைவுகள்

en: Machine-readable name
ta: இயந்திரக்குறியீட்டுப் பெயர்
