User bundle (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: Add @name
ca: Afegeix @name

en: Language settings
ca: Preferències lingüístiques

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ca: Nom llegible-per-la-màquina no vàlid. Introduïu un nom diferent de %invalid.
