User bundle (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: User
ur: صارف
