User bundle (8.x-1.4) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Description
de: Beschreibung

en: Edit
de: Bearbeiten

en: View
de: Ansicht

en: User
de: Benutzer

en: Add user
de: Benutzer hinzufügen

en: Account type
de: Benutzerkontotyp

en: Add @name
de: @name hinzufügen

en: Language settings
de: Spracheinstellungen

en: Machine-readable name
de: Systemname

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
de: Ungültiger Systemname. Bitte einen anderen Namen als %invalid eingeben.

en: Managing user account fields
de: Benutzerkontenfelder verwalten
