User bundle (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Add user
jv: Tambah panganggo

en: Language settings
jv: Ngatur bāsā

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
jv: Jeneng kewaca-mesin ora sah. Leboknā jeneng liya seliyané %invalid.
