User bundle (8.x-1.4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Add user
kk: Қолданушы қосу

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері
