User bundle (8.x-1.4) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Description
no: Beskrivelse

en: Edit
no: Rediger

en: Name
no: Navn

en: View
no: Vis

en: User
no: Bruker

en: Add user
no: Legg til bruker

en: Language settings
no: Språkinnstillinger

en: Machine-readable name
no: Maskinlesbart navn

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
no: Ugyldig maskinlesbart navn. Skriv inn et annet navn enn %invalid.

en: Managing user account fields
no: Administrer felter for brukerkonto
