User bundle (8.x-1.4) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Add user
nn: Legg til brukar

en: Language settings
nn: Språkinnstillingar

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
