User bundle (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
sk: Neplatné strojovo čitateľné meno. Zadajte iné meno ako %invalid.
