User bundle (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Add user
ug: ئەزا قوشۇش

en: Language settings
ug: تىلنى تەڭشەش
