User Coins (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Status
be: Статус

en: Transaction ID
be: ID транкзацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Transactions
be: Транкзацыі

en: Type
be: Тып

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
be: Гэтае поле захоўвае цэлыя значэнні са спісу дазволеных параў: 'value => label'. Напрыклад, 'Працягласць у днях': 1 => 1 дзень, 7 => 1 тыдзень, 31 => 1 месяц.
