User Coins (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Date
bn: তারিখ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত
